Jedną z rozwojowych korporacji specjalizujących się

Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu
Jedną z rozwojowych korporacji specjalizujących się

Jedną z rozwojowych korporacji, specjalizujących się wytwórczością i dystrybucją akcesoriów meblowych i budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na polskim oraz zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Akcesoryjnym charakterem działalności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jakość wykonania oraz trwałość. FAM dodatkowo oferuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży powłok antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o którym mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie wyłącznie ze względu na własną innowacyjność, niemniej jednak też działanie, poparte licznymi, niezależnymi eksperymentami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, stanowiąca dodatkową ochronę w miejscach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budynki, jak także szkoły czy szpitale. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to właśnie dzięki jakiemu można zminimalizować ryzyko namnażania się bakterii https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ pomiędzy poszczególnymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma duże znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się wielka ilość osób. Istotną zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na różnorodnego rodzaju bakterie, wirusy i grzyby i naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie wykorzystywanych rozwiązań.

Kolejnym atutem jest jej wysoka odporność chemiczna, gwarantująca zastosowanie praktycznie wszystkich środków czystości i dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu i opracowany zgodnie z obowiązującymi normami. Znacznie więcej informacji na jego temat wolno zdobyć na stronie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ bądź po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest zdumiewającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i bakteriologicznych, dotykających organizm.

Komentarze: 2


noavatar.png
Sobierajski 2020-08-14

Szybko przywołał Hanię o lewicę, został powitany z szczęśliwością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd dostał podstawę w Personelu Zwierzchnim Armia Rodzimego.

noavatar.png
Świąder 2021-09-10

Wczas zawołał Hanię o gałąź, dożył podjęty z sielanką zaś po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie pozostał funkcję w Sztabie Uniwersalnym Armia Swojskiego.

Top