Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została powołana do życia przez osoby związane z branżą filmową. Uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie w idealnych wręcz warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat filmu posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ kostiumów, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby uczniów, którzy chcą zgłębić tajemnice sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Wami wiele możliwości.

Komentarze: 1


noavatar.png
Olszak 2021-10-22

Nałogowo na zarodka czerwca zbaczali do nas na lato

Top